Pirmosios Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos nariai padėkojo už išskirtinį dėmesį

2018-02-26 / Kėdainių skyrius
Pirmosios Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos nariai padėkojo už išskirtinį dėmesį

Vasario 21 d. rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis priėmė pirmosios Kėdainių rajono Tarybos narius – Ireną Leškienę, Vaclovą Volkų, Vytautą Gogaitį ir Kazimierą Dromantą.

Pirmosios Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai merui S. Grinkevičiui ir savivaldybės administracijos direktoriui O. Kačiuliui padėkojo už kvietimą dalyvauti Vasario 16-osios minėjimo renginiuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, ir už jiems parodytą dėmesį.

Gydytoja, pirmosios savivaldybės Tarybos narė I. Leškienė džiaugėsi ir dėmesiu, ir kvietimu kartu švęsti.

„Šios kadencijos mero, administracijos direktoriaus bei savivaldybės tarybos vardu buvome pakviesti į šventinius valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtus renginius. Maloniai nustebome, nes iki šiol mūsų niekas niekada dalyvauti renginiuose nekvietė. Už tai jiems esame labai dėkingi“, – sakė I. Leškienė.

Pirmosios savivaldybės Tarybos narys V. Volkus pridūrė, kad būtina bendrauti ir dalintis patirtimi, nors kartos ir skiriasi.

„Esame pačios pirmosios Tarybos nariai, dirbę sudėtingais, nepriklausomybės paskelbimo laikais. Lankomės pas merą dar ir todėl, kad nebūtume užmiršti. Visi mes turime sukaupę daug patirties, kuria mielai pasidalinsime. Esame dėkingi už prasmingus Vasario 16-osios renginius, paminklą Atminties skvere“, – kalbėjo V. Volkus.

Pirmosios savivaldybės Tarybos nariai su rajono savivaldybės meru S. Grinkevičiumi sutarė, kad tokie susitikimai vyks bent du kartus per metus.

Šiuo metu planuojama parengti šimtmečio atminimo knygą, kurioje pasirašytų visi ankstesnių Tarybų nariai.

Pirmosios Tarybos nariai patikino, kad Kėdainių kraštas per pastaruosius trejetą metų labai sėkmingai pasikeitė, todėl jie tikisi, jog geri darbai bus tęsiami toliau.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, 69543, 69557

liberalus