Pasirašyta rangos sutartis-startas naujo pėsčiųjų tilto per Nevėžį rekonstrukcijai

2018-01-23 / Kėdainių skyrius
Pasirašyta rangos sutartis-startas naujo pėsčiųjų tilto per Nevėžį rekonstrukcijai

Sausio 22 d. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis bei  AB „Kauno tiltai“ valdybos narys ir Ekonomikos direktorius Eugenijus Urlikas pasirašė pėsčiųjų tilto per Nevėžio upę rekonstrukcijos darbų rangos sutartį.

Šis objektas bus viena iš aštuonių vykdomo projekto „Kompleksiškas Kėdainių miesto upių prieigų sutvarkymas, sukuriant patrauklias viešąsias erdves bendruomenei ir verslui“ dalių.

Tad jau po kelių mėnesių nuo sutarties pasirašymo Kėdainiuose bus rekonstruojamas Kauno ir Kranto gatves jungiantis pėsčiųjų tiltas per Nevėžį. Numatoma atnaujinti tilto konstrukcijas, pakeisti jo dangą ir turėklus, įrengti kasdienį ir šventinį tilto apšvietimą bei stelas, ant kurių bus informacinės lentos.

Sutarties pasirašyme dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Čerenkovas, Statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė bei Architektūros ir urbanistikos skyriasus vedėjas Vytautas Kundrotas.

Rajono meras S. Grinkevičius džiaugiasi pirmąja šiemet pasirašyta sutartimi, kuri davė startą taip reikalingai pėsčiųjų tilto rekonstrukcijai.

„Pakankamai ilgai tęsęsi paruošiamieji darbai jau užbaigti. Džiugu, kad nuo pirmųjų 2018-ųjų metų dienų mes pradedame pasirašyti sutartis su rangovais, kurie pradės darbus. Pirma sutartis pasirašyta su AB „Kauno tiltai“, kurių ekspertai pėsčiųjų tilto projektą vertina ypač palankiai“, – sakė S. Grinkevičius.

Savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis patikino, jog šie metai nusimato ypač darbingi.

„Šiemet startuoja daug projektų: pėsčiųjų tilto per Nevėžio upę statyba, senojo Kėdainių miesto ir Vytauto parkų sutvarkymas, daugiabučių namų kvartalų kompleksinio atnaujinimo darbai. Viena pirmųjų pasirašytų sutarčių – pėsčiųjų tilto per Nevėžio upę rekonstrukcija. Šis projektas, kaip patikino rangovų atstovai, yra išskirtinis, nes tiltas bus ne tik naujas, bet ir ypač patrauklus. Džiugu, kad sklandžiai praėjo viešųjų pirkimų procedūros. Tikimės, jog jau šių metų gruodį kėdainiečiai galės džiaugtis pėsčiųjų tiltu“, – kalbėjo O. Kačiulis.

Rangos sutartį pasirašęs AB „Kauno tiltai“ valdybos narys ir Ekonomikos direktorius E. Urlikas patikino, kad įmonė turi didelę patirtį ir sėkmingai yra įgyvendinusi ne vieną projektą.

„Tiltą statysime pagal Kėdainių rajono savivaldybės užsakytą projektą. Kaip numatyta sutartyje, pėsčiųjų tiltą, kurio projektuotojai – „Sweco Lietuva“, pastatysime per dešimt mėnesių. Mano nuomone, naujasis pėsčiųjų tiltas architektūriniu požiūriu bus gražus ir papuoš Kėdainius“, – kalbėjo E. Urlikas.

Pėsčiųjų tilto projektą, kurio vertė apie 1,5 mln. eurų, planuojama įgyvendinti iki šių metų gruodžio pradžios.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

liberalus