Kitų metų pavasarį kėdainiečiai džiaugsis nauja maudynių vieta

2018-01-29 / Kėdainių skyrius
Kitų metų pavasarį kėdainiečiai džiaugsis nauja maudynių vieta

Praėjusią savaitę Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis bei  UAB „Pasvalio melioracija“ generalinis direktorius Ramūnas Stulga pasirašė naujos maudymvietės ir poilsio zonos įrengimo rangos sutartį. Jau 2019-ųjų metų pavasarį kėdainiečiai galės išbandyti naują maudynių vietą, kurioje ras vaikams ir suaugusiems skirtus pliažus, medinę terasą, vaikų žaidimų ir pliažo tinklinio, teniso bei futbolo aikšteles. Poilsiautojų patogumui bus įrengtos persirengimo kabinos ir viešasis tualetas bei pastatyti suoliukai.

 Rajono meras S. Grinkevičius tikisi, kad kėdainiečiai džiaugsis nauja maudynių vieta, kur galės ne tik maudytis ar degintis, bet taip pat ir aktyviai leisti laisvalaikį.

„Mano žiniomis bendrovė „Pasvalio melioracija“ yra puikiai žinoma ir profesionali įmonė, kuri vykdo savo įsipareigojimus. Džiugu, kad kitų metų pavasarį kėdainiečiai džiaugsis nauja maudymviete. Tikiuosi, jog Skongalio gatvėje įkurta maudynių vieta bus ypač patogi gyventojams ir, žinoma, patraukli“, – patikino S. Grinkevičius.

UAB „Pasvalio melioracija“ generalinis direktorius R. Stulga prižadėjo, kad darbai bus pradėti jau šių metų pavasarį.

„Bus įrengta Kėdainių miesto maudymvietė ir poilsio zona. Būtina pažymėti, jog vienu metru bus taip pat pakelta teritorija, kad ji nebūtų užtvindyta Nevėžio upės vandens. Poilsio zonoje bus įrengtos pliažavietės, septynios vaikų žaidimo aikštelės, lauko teniso ir futbolo aikštynai. Taip pat pastatysime ir viešąjį tualetą, kuris bus prijungtas visus metus prie tinklų“, – pabrėžė R. Stulga.

Naujasis pliažas bus išpiltas smėlio ir žvirgždo mišiniu. Takeliai iškloti akmenimis ir poliuretano danga, o žaidimo aikštelės – gumos ir smėlio mišiniu. Taip pat bus pasirūpinta gyventojų saugumu pliažavietėje: įrengtas teritorijos apšvietimas ir vaizdo stebėjimo kameros. Kėdainiečių patogumui bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkyti pėsčiųjų ir dviračių takai.

Maudymvietės projektą, kuriam skirta apie 700 tūkst. Eur, planuojama įgyvendinti iki 2019 metų balandžio pabaigos. Sutartis pasirašyta pagal projektą „Kompleksiškas Kėdainių miesto maudymvietės ir poilsio zonos sutvarkymas”. Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos Statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

liberalus