Saulius Sinickis: „Pasirinkite teisingai“

2016-10-07 / Kėdainių skyrius
Saulius Sinickis: „Pasirinkite teisingai“

Mielieji kraštiečiai, mano bičiuliai, bendradarbiai, kaimynai, giminės ir artimieji,
Jūsų sprendimo diena jau netrukus. Šie rinkimai yra nelengvi pasirinkti. Žinau, kad daugelis iš Jūsų, kaip niekada, turite daug abejonių. Daugiau kaip 25 Nepriklausomybės metai parodė, ką padarė ir ko vis dar nepadarė mūsų valstybę valdžiusieji žmonės. Be to, ir mes patys dabar turime aiškesnių norų, didesnių lūkesčių ir tikimės daugiau rimtų darbų iš naujojo Seimo.
Jeigu Jūsų prioritetai: stipri šalies ekonomika, Lietuvos modernėjimas, europietiška kryptis, laisva piliečių saviraiška, pagarba žmogaus teisėms, orus gyvenimas ir pragyvenimas, drąsiai sakau, kad Liberalų sąjūdžio sąrašo nariai gali išpildyti šiuos Jūsų lūkesčius ir kviečiu balsuoti. Reitinguokite šiame sąraše ne tik žinomus lyderius, bet ir kraštiečius, mano kolegas.
Nuoširdžiai būsiu dėkingas ir už tai, kad pasirinksite mane savo atstovu vienmandatėje Kėdainių apygardoje.
Tik kartu mes galime išsaugoti sveiką protą politikoje.

Pasirinkite teisingai.

Linkėjimai, Saulius Sinickis,
kandidatas į LR Seimą,
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys

Konkretūs planai įvertinti ekspertų
Debatai, pasisakymai, išnagrinėtos programos, lyderių pastangos, žmonių reakcijos ir autoritetingi įvertinimai rodo, kad liberalai yra susitelkę ir gali būti svarbi politinė jėga Lietuvos Respublikos Seime.

Liberalai žada net 100 darbų Lietuvai, kokie darbai Jums bus patys svarbiausi?
Svarbiausia yra tai, kad mes turime konkretų planą, kaip padidinti vidutinius atlyginimus žmonėms iki 1000 eurų. Turime tikslą: pasiekti, kad mažėtų žmonių, gaunančių minimalų atlyginimą. Įvykdę numatytus pakeitimus, mes pasieksime tokį atlyginimo dydį, kokį esame apskaičiavę kaip įmanomą iki 2020 metų. Trumpai, mes padvigubinsime tiesioginių užsienio investicijų rodiklį vienam gyventojui, kuris turi įtakos atlyginimų augimui, palaikysime neapmokestinamų pajamų dydžio didinimą. 1 procentiniu punktu kasmet mažinsime „Sodros“ įmokas, didinsime ekonomikos augimą 5 procentais ir mažinsime pelno apmokestinimą. Tai skatins diegti investicijas bei inovacijas ir kelti atlyginimus. Be to, padės ištraukti iki 30 procentų pinigų iš šešėlio. Verslui reikia ir daugiau lengvatų. Tikiuosi, kad pavyks supaprastinti verslo perkėlimo į Lietuvą galimybes. Mūsų valstybė taps jauno verslo traukos centru. Mažinsime mokesčius ir biurokratiją naujoms įmonėms.
Sieksime kad Darbo birža labiau padėtų ieškantiems darbo. Nors ji ir vykdo įvairias programas, bet, mano manymu, reiktų labai tikslingai nukreipti turimus pinigus konkretaus žmogaus įdarbinimui ir pagalbai jam, kad žmogus galėtų pasirinkti tinkamiausią švietimo įstaigą ir būsimą darbdavį. Norėtųsi ir atidesnės darbo rinkos analizės, įžvalgų bendradarbiaujant su verslu, ypač regionuose, kad tikslingai galėtume padėti žmonėms.
Planuojame sutrumpinti eiles gydymosi įstaigose. Labai svarbu, kad žmonės paslaugas gautų savo mieste laiku ir jaustųsi ramūs.
Dar skatinsime aukštąsias mokyklas stiprėti, kad gerėtų mokslo kokybė ir kad įgytas studijų diplomas turėtų didesnę vertę bei padėtų įsidarbinti, o Lietuva taptų jaunų profesionalų šalimi
Man asmeniškai labai svarbu, kad autoritetingi teisininkai įvertinę visų politinių partijų rinkimines programas pripažino, kad Liberalų sąjūdžio rinkimų programos teisėsaugos dalis yra bene viena iš geriausių. Liberalų sąjūdžio kandidatas į teisingumo ministrus Arminas Lydeka buvo atsakingas už šios dalies parengimą. Jeigu būsiu Seimo narys, sieksiu, kad ji ir būtų įgyvendinta.

Ką Jūs vienas galėsite padaryti?
Aš esu ne tik vienmandatininkas. Liberalų sąjūdžio sąraše aš esu ne vienas. Ir net ne vienas kėdainietis. Yra ir dar du mūsų kraštiečiai, mano bičiuliai. Tai puikūs ir labai pilietiški žmonės – Vidmantas Valantiejus ir Virmantas Pikelis. Su Virmantu ne tik kartu dirbame naujos kadencijos rajono Taryboje, bet ir daug metų žaidžiame krepšinį. Žinau jo svajonę: kad mūsų vaikai nenorėtų niekur emigruoti ir gyventų daug geresnėje ir vis geresnėje Lietuvoje, o Vidmantas yra iš pašaukimo kultūrai atsidavęs žmogus. Jis gali daug nuveikti dirbdamas ne tik rajone, bet ir Lietuvai. Be to, jis tikras liberalas: visada už piliečių ir žodžio laisvę.

Kas gali padėti žmogui apsispręsti balsuojant?
Nebereikia klausytis vidinių baimių ir jokių nurodymų iš šalies. Išanalizuokite kandidatų siūlymus ir įvertinkite juos. Kiekvienas turi spręsti pats. Pagal tai, ko jis tikisi ir kas jam geriausia rinkti savo atstovą Seime. Atsakomybę už sprendimą ir išrinktą valdžią taip pat teks prisiimti patiems. Aš pritarsiu bet kokiam žmogaus pasirinkimui.

liberalus