Romualdas Vaitkus: Veikli ir kūrybinga Tauragė – Lietuvos sėkmei

2020-06-12 / Tauragės skyrius
Romualdas Vaitkus: Veikli ir kūrybinga Tauragė – Lietuvos sėkmei

Artėjančiuose Seimo rinkimuose vienmandatėje Tauragės rajono apygardoje Liberalų sąjūdžiui atstovaus tauragiškiams puikiai žinomas visuomenininkas, Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktorius, fotografų klubo „Fotojūra“ įkūrėjas, partijai nepriklausantis Romualdas Vaitkus.

Vaitkus teigia, kad jo tikslas – rytojų šiandien kurianti Tauragė. Išrinktas į Seimą jis didžiausią dėmesį skirs Tauragės, kaip šiuolaikiško regiono, darniam augimui, apimant kultūros, sporto, švietimo ir laisvalaikio sritis.

„Tauragė – kur kas didesnė ir didingesnė nei mes suprantame ir įsivaizduojame. Ir kalbame čia ne apie mastelius, dydžius ar apimtis. Kalbame apie mūsų krašto žmonių idėjas, kūrybiškumą ir galimybes. Mūsų laikmetis – tai žinių ekonomikos, aukštųjų ir skaitmeninių technologijų bei kitokių šiuolaikinių įmantrybių pasaulis. Visi XXI a. visuomenės ir pasaulinės ekonomikos strategai pripažįsta – pasmerktas tas, kas neturi idėjų ir kūrybinio potencialo. Ir visai nesvarbu kas jis – verslininkas, mokytojas, medikas ar žemdirbys“, – savo vizija ir darbo Seime prioritetais dalinasi Romualdas Vaitkus.

Vaitkaus kandidatūrą remia ir Tauragės liberalų pasirinkimą sveikina Liberalų sąjūdžio pirmininkė, LR Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Viena iš prioritetinių Liberalų sąjūdžio krypčių – suteikti galimybes kuriantiems, savarankiškiems žmonėms. Tai įgyvendinti gali tik stipri komanda. Romualdas būtent toks ir yra. Tauragė, vedama liberalų mero, ne vienai savivaldybei jau tapo pavyzdžiu. Šiandien šis Tauragės  liberalai žengia dar vieną svarbų žingsnį, pristatydami stiprų kandidatą“,- teigė V. Čmilytė-Nielsen

Balsuoti už R. Vaitkaus kandidatūrą spalį vyksiančiuose rinkimuose tauragiškius ragins ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

„Labai džiaugiuosi Romualdo Vaitkaus sprendimu dalyvauti ateinančiuose Seimo rinkimuose. Romualdas yra žodžio žmogus, kuris savo gyvenime viską pasiekė ne kalbomis ar pažadais, o atliktais darbais. Tikiu, kad jis sutelks visus tauragiškius į vieną komandą, o tada visi kartu nuveiksime labai daug darbų ir Tauragei, ir Lietuvai bei visu greičiu judėsime į priekį”, – teigia Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

Ateinančią savaitę Liberalų sąjūdžio nariai reitinguos partijos kandidatų sąrašą daugiamandatėje rinkimų apygardoje. Tauragės liberalus atstovaus Sigitas Mičiulis ir Modestas Petraitis.

Sigitas Mičiulis – Sąjūdžio narys, verslininkas, pirmasis tiesiogiai gyventojų išrinktas Tauragės rajono meras, alfa.lt portalo skaitytojų pripažintas 2018-ųjų metų meru. Buvęs meras, kalbėdamas apie centrinę valdžią, teigė, kad norėtų, jog Lietuvoje būtų vykdoma reali regioninė politika, savivaldybė būtų skatinama už pasiektus ir viršytus planus, būtų peržiūrimi socialinės politikos prioritetai, didesnis dėmesys skiriamas vaikus auginančioms šeimoms.

Modestas Petraitis jau antrą kadenciją eina Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Jam vadovaujant savivaldybės LLRI reitingas pakilo iš 47 į 9 vietą ir buvo įgyvendinti sėkmingi projektai. Vieni svarbiausių – Tauragės baseino statyba, autobusų parko atnaujinimas, apšvietimo modernizavimas, mokinio ir mokytojo priemonių rinkinių krepšeliai, eilių darželiuose mažinimas.

„Sigitas Mičiulis ir Modestas Petraitis – stiprūs regioniniai lyderiai, žinomi ir visoje Lietuvoje. Galiu drąsiai sakyti, kad matau juos abu liberalų frakcijos gretose Seime. Išskirtinį dėmesį skiriame savarankiškai dirbantiems, kuriantiems žmonėms, kuriems valstybė turi sudaryti galimybes veikti. Būtina stipri sveikatos apsaugos sistema, orientuota į prevenciją. Švietimas, ugdantis laisvei pasirengusį žmogų. Mūsų tikslas yra žalia Lietuva ir gamtai draugiška ekonomika. O Tauragė šiuo klausimu jau yra viena iš Lietuvos lyderių. Prie to žymiai prisidėjo Sigitas kartu su Modestu”, – palaikymą Tauragės liberalų pasirinkimui išreiškė Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Iki Seimo rinkimų liko kiek daugiau nei šimtas dienų. Per likusį laikotarpį partija vykdys aktyvią rinkimų kampaniją, kurios metu pristatys būsimus liberalų darbus ir darbotvarkę Lietuvai.

liberalus