Raseinių skyrius apsisprendė – šiame krašte liberalai turi likti stiprūs!

2019-11-18 / Raseinių skyrius
Raseinių skyrius apsisprendė – šiame krašte liberalai turi likti stiprūs!

Sekmadienio popietę Raseinių skyriaus liberalai rinkosi į visuotinį skyriaus susirinkimą, kurio metu buvo renkamas skyriaus pirmininkas bei visi skyriaus valdymo organai.

Susirinkusius raseiniškius pasveikino liberalų partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, kuri į visuotinį skyriaus susirinkimą atvyko su savo pavaduotoju Andriumi Bagdonu bei Tauragės regiono koordinatoriumi Ričardu Juška.

Visuotinio susirinkimo metu diskutuota ne tik apie vietos politiką, daug dėmesio skirta ir nacionalinės politikos aktualijom.

Skyriaus nariai vienbalsiai skyriaus pirmininku išrinko Rosvaldą Kunicką, kuris artimiausius dvejus metus vadovaus Raseinių skyriui. Taip pat buvo išrinkti ir visi skyriaus valdymo organai. Skyriaus pirmininko pavaduotojai, skyriaus tarybos nariai, atstovai regiono koordinacinėje taryboje.

“Džiugu, kad Raseinių skyriaus nariai apsisprendė ir yra pasiruošę ginti liberalias vertybes šiame krašte. Sveikinu naujai išrinktą skyriaus pirmininką Rosvaldą Kunicką, išrinktus pavaduotojus ir skyriaus tarybos narius. Tai dar vienas žingsnis bendros sėkmės link!” – entuziastingai kalbėjo liberalų sąjūdžio lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Pasibaigus visuotiniam skyriaus susirinkimui liberalai nesiskirstė ir tęsė neformalias diskusijas.

 

liberalus