„Oranžinių savanorių banga“ ir karantinui pasibaigus tęsia savanorišką veiklą

2020-06-26 / Liberalai.lt
„Oranžinių savanorių banga“ ir karantinui pasibaigus tęsia savanorišką veiklą

Karantino metu prasidėjęs liberalus judėjimas „Oranžinių savanorių banga“ ir toliau sėkmingai vykdo įvairias savanoriškas akcijas.

Pastaruoju metu oranžiniai savanoriai švarino aplinką ir aktyviai bendradarbiavo su Lietuvos kavinėmis ir barais. Savanoriai siekė prisidėti prie COVID-19 viruso užsikrėtimo atvejų mažinimo. Tai jie darė rekomendacinėmis skrajutėmis informuodami visuomenę apie būtiniausius saugumo reikalavimus, kurių privalome laikytis.

„Oranžinių savanorių banga“ Vilniuje aplankė dešimt barų, o Kaune ir Klaipėdoje – po tris. Susitikimų metu su įstaigomis buvo sutarta, kad esant poreikiui, bendradarbiavimas tęsis ir ateityje.

Siekiama, kad šis savanoriškas judėjimas nesibaigtų vos pasibaigus karantinui, todėl planuojama įvairiais būdais tęsti atkyvią veiklą ir toliau.

„Oranžiniai savanoriai savo veikla karantino metu įrodė, kad liberalai – pilietiška ir atsakinga bendruomenė. Dirbome išvien, kad pažeidžiamiausias visuomenes grupes COVID-19 krizė paliestų kaip įmanoma mažiau. Savanoriavome, telkėme žmones savivaldybėse, dirbome skambučių centruose ir darėme kitus gerus darbus. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad esame bendruomenė, norinti ir galinti susivienyti tokių kritinių situacijų metu“, – savanorystės įspūdžiais dalinasi vienas iš oranžinių savanorių, , Liberalų sąjūdžio pirmininkės pavaduotojas ir kandidatas į Seimo rinkimus Pasaulio lietuvių apygardoje Andrius Bagdonas.

liberalus