Panevėžio liberalai: Kartais tiesiog gera, kai gali kažkam padėti

2015-11-07 / Panevėžio miesto skyrius
Panevėžio liberalai: Kartais tiesiog gera, kai gali kažkam padėti

Pasaulinę gerumo dieną – lapkričio 6-ąją, Panevėžio liberalai pakvietė į renginį – Pyragų   dieną. Maloniai prie renginio prisijungė rajono liberalai, „Vyturio” progimnazijos 6a klasės mokiniai, gražus V. Mikalausko menų gimnazijos moksleivių būrelis bei G. Petkevičaitės Bitės viešosios bibliotekos kolektyvas.

Bibliotekos kuluaruose greitai pakvipo pyragais – Liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto ir rajono skyrių moterys greitai sukosi puošdamos stalus, ruošdamos arbatą. Aktorius Laimutis Sėdžius prasmingomis eilėmis apie gėrį, meilę viens kitam, atjautą pradėjo renginį, kurio metu visus susirinkusiuosius kvietė pasiklausyti nuostabių V. Mikalausko menų gimnazijos mokinių atliekamų kūrinių bei priminė renginio tikslą – surinkti kuo daugiau lėšų Betliejaus valgyklėlei, kuri jau ne vieneri metai kasdien maitina tuos, kuriems gyvenime mažiau pasisekė. Tokių Panevėžyje – arti aštuoniasdešimties…

Betliejaus valgyklėlės darbuotoja Virginija Čekatauskienė nuoširdžiai dėkojo aukojantiems žmonėms už jų gerumą, dosnumą ir supratimą.

„Maisto banko“ Panevėžio padalinio vadovė Asta Čeponienė džiaugėsi, kad kasmet labdaros akcijos vyksta vis plačiau, kad gerumas – tarsi kokia ląstelė – dalinasi ir dauginasi. Ji sakė, kad panevėžiečiai yra kupini atjautos, o karštos sriubos lėkštė vargstančiam yra didžiulė parama ir paguoda, kad jie nėra vieni savo nepritekliuje.

Panevėžio liberalų skyriaus pirmininkas Rytas Paltanavičius džiaugėsi susirinkusiais į renginį ir sakė, kad mes esame vieni kitiems geriausia pagalba ir kvietė po renginio nesiskirstyti, o pabendrauti, pasivaišinti pyragais ir paaukoti Betliejaus valgyklėlei.

Susirinkusieji noriai bendravo, ragavo pyragus, dalinosi jų receptais ir, žinoma, aukojo – kiek kas galėjo. Baigiantis gerumo renginiui Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas atidarė aukų dėžutę. Suskaičiavus paaiškėjo, kad joje – lygiai 250 eurų.

„Pasidžiaukime vieni kitais, šiandien tapusiais pasaulinės gerumo akcijos dalimi. Mūsų dėka šventinė sriuba vargstantiems bus skalsesnė”, – baigdamas renginį sakė R. Paltanavičius.

„Vyturio” progimnazijos 6a klasės mokiniai su saldžiomis, pačių pagamintomis dovanėlėmis, lapkričio 9 d. pasitiks visus, ateinančius sušilti į Betliejaus valgyklėlę.

Fotoreportažas iš renginio facebook.com/panevezioliberalai ir panevezioliberalai.lt puslapiuose.

 

liberalus