Panevėžio miesto skyrius: Apie kirtėjus, bandžiusius tapti turizmo strategais

2019-02-01 / Panevėžio miesto skyrius
Panevėžio miesto skyrius: Apie kirtėjus, bandžiusius tapti turizmo strategais

Galvų kapojimas Panevėžio savivaldybės vadams kirto kaip reikiant ir parodė panevėžiečiams, kad mūsų valdžia visiškai neatskiria pelų nuo grūdų. Nukirtę profesionaliausius turizmo strategus Panevėžyje, pasirodė esą viso labo tik kirtėjais, bet jokiu būdu ne kūrėjais.

Džiaukitės, miestiečiai, kad neapsilankėte Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR, kurioje Panevėžys sugebėjo pademonstruoti visišką neišmanymą nei kas yra turizmas, nei kas yra mūsų miestas, nei kaip jį pristatyti.


Tiesiog, atsitiktiniai žmonės, nuvažiavę pristatyti Panevėžio, sugebėjo tik ant kažkokių kartono dėžių parašyti: „Žėk ant ko būlką trupini. Mana draugo močiutė gyven sasyskoj, trečiam narvely“. Ką norėta tuo pasakyti? Prajuokinti? Papiktinti? Pasityčioti? Galbūt,… tačiau jokiu būdu ne pristatyti miestą turistui, kuris tikrai neis ieškoti „sasyskoj” močiutės, nes jis atvyksta į Panevėžį tikrai ne to.


Labai įdomu, kam po šitos parodos vadai turėtų „nukirsti galvą”? Ir teks nuliūsti pamačius, kad karalius nuogas. Kad nebėra mažesnių personų nei patys valdantieji. Ir dar teks pripažinti, kad už tokius varganus pinigėlius, kuriuos visus ketverius metus nušalintojo mero komanda skirdavo turizmui Panevėžyje, tinkamai pristatyti Aukštaitijos sostinę ir net parsivežti apdovanojimus, sugebėdavo vienas, bet atsidavęs tam žmogus. Neįtiko, surado kabliuką, nusiuntė auditą ir išvarė. O dabar tik skėsčioti rankomis belieka, kai pasamdyti savi „vunderkindai” tik rėžiančiu žargonu sugeba pasakyti, kad tik tokių žodžių vertas Panevėžys. Gėda. Už pristatymą. Dar labiau gėda, kai tvirtinama, kad, jeigu tai kelia diskusijas, tikslas pasiektas. Bet apie pasiekimus kitą kartą, jau po savivaldos rinkimų.

                                                                                                 2019 metai

2018 metai

 

 

 

 

 

 

 

/Politinė reklama parengta rinkiminės kampanijos dalyvio/

liberalus