Klaipėdos regionas pristatė kandidatus į Seimą bei Suvažiavime vyksiančius rinkimus

2015-09-30 / Neringos skyrius
Klaipėdos regionas pristatė kandidatus į Seimą bei Suvažiavime vyksiančius rinkimus

Kretingoje į posėdį susirinkę Klaipėdos regiono koordinacinės taryboje skyriai pristatė iškeltus kandidatus 2016 metų Seimo rinkimuose bei kandidatą į partijos pirmininką ir kitas institucijas, kurių rinkimai vyks spalio 24 d. Liberalų sąjūdžio suvažiavime.

Artėjančiuose partijos pirmininko rinkimuose Klaipėdos regionas iškėlė Eligijaus Masiulio kandidatūrą bei aštuonis kandidatus į partijos valdybą. Tai Artūras Šulcas, Andrius Bagdonas, Alina Velykienė, Simonas Gentvilas, Audronė Balnionienė , Aivaras Vasylius, Ruslan Schneiderat  ir Liudas Andrikis.

Audrių Endziną bei ir Gailių Kazlauską Klaipėdos regiono liberalai kelia į Etikos Komisiją. Į Kontrolės komisiją siūlo dvi kandidates: dabartinę komisijos pirmininkę Živilę Kristutienę bei Aušrą Verbovienę.

Klaipėdos regiono skyriai pristatė iškeltus kandidatus Seimo rinkimuose. Marių apygardoje Eligijų Masiulį; Baltijos – Artūrą Šulcą; Danės – Simoną Gentvilą; Kretingos – Danutę Skruibienę. Šiuos kandidatus dar turės patvirtinti partijos Taryba. Kol kas neiškelti kandidatai bei vyksta diskusija dėl Pajūrio apygardos. Šioje rinkimų apygardoje balsuoja trijų miestų: Palangos, Neringos bei dalies Klaipėdos gyventojai. Keli skyriai jau pasiūlė savo kandidatus į šias apygardas: neringiškiai siūlo Andriaus Bagdono, Klaipėdos m. – Saulius Liekio bei palangiškiai – Vytauto Stalmoko kandidatūras.

Klaipėdos regiono koordinacinėje taryboje dalyvavo Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Šilutės, Neringos ir Klaipėdos rajono skyrių atstovai.

Susirinkusius pasveikino partijos pirmininkas Eligijus Masiulis bei Atsakingasis sekretorius Raimondas Imbrasas. Sveikinimo kalboje E. Masiulis apžvelgė Lietuvos politinę situaciją, pasidžiaugė vis stiprėjančiais ir augančiais partijos skyriais bei augančiu Lietuvos žmonių pasitikėjimu liberalais.

Andrius Bagdonas, Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos pirmininkas apžvelgė dviejų metų koordinacinės tarybos darbą. „Nepaprastai džiaugiuosi, kad liberalai taip aktyviai dalyvauja Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos veikloje ir tai tik patvirtina, kad būdami vieningi galime pasiekti užsibrėžtų tikslų. Esame dėkingi Kretingos skyriui ir jos pirmininkui Almantui Skruibiui už puikų, bei svetingą priėmimą ir galimybę iš arčiau susipažinti su Liberalų sąjūdžio Kretingos skyriumi“, – sakė A. Bagdonas.

Kitas Koordinacines tarybos posėdis planuojamas Klaipėdoje.

IMG_2480IMG_2498IMG_2514IMG_2518

IMG_2519IMG_2523IMG_2527IMG_2528IMG_2531IMG_2534IMG_2544IMG_2548

liberalus