Liberalų kandidatas į merus Tauragėje – naujos kartos lyderis D. Kaminskas

2018-09-13 / Tauragės skyrius
Liberalų kandidatas į merus Tauragėje – naujos kartos lyderis D. Kaminskas

Tauragės liberalus į 2019 m. savivaldos rinkimus ves teisininkas, naujos kartos politikas Dovydas Kaminskas. Jo kandidatūrai į Tauragės rajono mero postą pritarta Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus visuotiniame susirinkime.

„Tauragė – progresyvus, modernus ir atviras verslo rinkai rajonas, kur inovacijos ir pažangus mąstymas yra esminiai elementai, kuriais vadovaujantis kuriama rajono ateitis. Tokia mano Tauragės vizija. Su dar didesne energija ir ambicijomis tęsiu jau pradėtus mūsų komandos darbus, sieksiu įgalinti kiekvieną tauragiškį spręsti rajono problemas kartu ir prisidėti prie savo krašto augimo. Kursime Tauragę, kuri yra viso regiono verslo, kultūros bei pramogų traukos centras. Su komanda ir toliau dirbsime, kad kurtųsi naujos darbo vietos bei atsirastų kultūros ir pramogų erdvės, kad būtų užtikrintos aukščiausios kokybės ugdymo paslaugos. Tuomet turėsime Tauragę, į kurią jaunos šeimos su savo atžalomis norės sugrįžti gyventi ir kurti. Noriu, kad žmonės, gyvenantys mūsų rajone, džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo kraštu“, – pabrėžė kandidatas į Tauragės merus D. Kaminskas.

D. Kaminsko kandidatūrą ateinančiuose rinkimuose parėmė dauguma skyriaus narių bei dabartinis Tauragės rajono meras, liberalas Sigitas Mičiulis.

„Su Dovydu dirbame ketverius metus. Tai šiuolaikiškai mąstantis ir atkaklus politikas, kuris yra sukaupęs daug praktinės politinės patirties. Svarbiausia, kad Dovydas myli savo kraštą bei čia gyvenančius žmones. Jis puikiai žino, ką reikia daryti, kad Tauragė taptų mūsų regiono verslo, kultūros ir pramogų traukos centru. Tai Dovydą daro itin stipriu kandidatu ateinančiuose rinkimuose“, –  kalbėjo S. Mičiulis, patikinęs, kad dalyvaus savivaldybių tarybų rinkimuose bei, sėkmės atveju dirbdamas Tauragės rajono savivaldybės taryboje, patars naujai išrinktam liberalui merui.

„Liberalų pergalė 2015 metais atnešė daug gerų permainų Tauragei. Mūsų komanda pasiekė, kad Tauragės savivaldybės įmonės ir įstaigos dirbtų sąžiningai, skaidriai ir efektyviai. Sukūrėme palankias sąlygas verslui kurti naujas darbo vietas, skatiname žmones pačius imtis iniciatyvos, intensyviai gražiname miestą ir rajoną. Siekdami klestėjimo Tauragės kraštui, turime toliau ieškoti būdų, kaip susigrąžinti jaunus žmones ir pritraukti aukštą pridėtinę vertę kuriančias darbo vietas. Todėl reikia tęsti pradėtus darbus, išsikeliant naujus ambicingus tikslus bei siekius. Tauragei reikalingi naujos kartos politikai, tokie kaip Dovydas“, – teigė S. Mičiulis.

Dovydas Kaminskas – Tauragės rajono mero patarėjas.  Kopenhagos universitete įgijęs tarptautinį teisės magistro laipsnį. Šiuo metu vadovauja Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriui. Laisvalaikiu užsiima ištvermės sportu – dalyvauja maratonuose ir triatlono varžybose. Gimtinėje, be rajono mero patarėjo pareigų, Dovydas ėmėsi iniciatyvos kurti platformą „Globali Tauragė“ bei telkti jaunimą veikti gimtojo krašto gerovei. Šiemet jaunam politikui garbingą apdovanojimą už tarptautinę patirtį pokyčiams Lietuvos regionuose įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dovydo pozityvumas ir energija įkvepia tikėti Tauragės ir visos Lietuvos klestėjimu.

liberalus