Klaipėdos regiono koordinacinei tarybai vadovaus Audrius Endzinas

2019-10-14 / Neringos skyrius
Klaipėdos regiono koordinacinei tarybai vadovaus Audrius Endzinas

Spalio 10 d.  vakarų Lietuvos liberalai rinkosi  į Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos posėdį. Posėdžiui pirmininkavęs buvęs regiono koordinatorius Edmundas Kvederis informavo, kad po partijos suvažiavimo ir naujai  išrinktų partijos valdymo organų regionas turėtų išsirinkti ir naują koordinacinės tarybos pirmininką, kuris ne tik koordinuotų viso Klaipėdos regiono veiklą, bet ir atstovautų vakarų liberalus partijos valdyboje.

Liberalų sąjūdžio valdybos narys, partijos pirmininkės pavaduotojas Andrius Bagdonas padėkojo visam vakarų Lietuvos regionui Viktorijos Čmilytės – Nielsen vardu, pasidžiaugė puikiu Edmundo Kvederio darbu, kuris  entuziastingai vadovavo Klaipėdos regionui bei pristatė valdyboje priimtus sprendimus. Liberalai aptarė politinę situaciją ne tik Klaipėdos regione, bet ir visoje Lietuvoje, pasiruošimą Seimo rinkimams.

Diskusijai pasibaigus buvo renkamas Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos pirmininkas. Juo tapo Šilutės skyriaus atstovas Audrius Endzinas. Sveikiname naujai išrinktą regiono koordinatorių bei linkime sėkmingai vadovaujant Klaipėdos regionui.

 

 

 

liberalus