Jonavos liberalų pirmininku išrinktas Ž. Galimovas

2020-03-12 / Jonavos skyrius
Jonavos liberalų pirmininku išrinktas Ž. Galimovas

Ketvirtadienio vakarą Jonavos rajono savivaldybėje vyko Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos skyriaus visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo renkama skyriaus vadovybė, skyriaus tarybos nariai ir delegatai į kitus partijos valdymo organus.

Jonavos liberalai slaptu balsavimu pirmininkavimą patikėjo rajono savivaldybės tarybos nariui Žilvinui Galimovui. Dvejų metų kadencijai išrinkto naujojo skyriaus pirmininko teikimu visuotinis narių susirinkimas pavaduotojais patvirtino Kęstutį Macionį ir Liną Astrauskę, o sekretore – Astą Matulienę.

Susirinkimo metu taip pat buvo patvirtinta Jonavos skyriaus taryba. Be automatiškai patekusių Ž.Galimovo, K.Macionio, L.Astrauskės ir A.Matulienės, skyriaus vykdomosios institucijos nariais slaptu balsavimu išrinkti Ina Čekauskienė, Alina Batulevičienė, Marina Zolotova, Vitalijus Baltramaitis ir Žilvinas Radzevičius.

Naujasis skyriaus vadovas taip pat atstovaus Jonavos liberalus nacionalinėse partijos institucijose. Be skyriaus pirmininko, Kauno regiono koordinacinėje taryboje atstovais taip pat išrinkti M.Zolotova, A.Batulevičienė ir Tautvaldas Stanikūnas, o partijos taryboje toliau darbuotis įgaliota L.Astrauskė.

liberalus