Liberalų sąjūdis naujokės akimis

2016-02-05 / Kauno miesto skyrius
Liberalų sąjūdis naujokės akimis

Esu Rūta Paulauskaitė – biologijos studijų absolventė, saviugdos trenerė ir masažistė, kuri nusprendė priklausyti partijai, nes gyvenime reikia ieškoti bendraminčių! Nuo ko pradėjau:

Pirmas klausimas: Kaip pasirinkti PARTIJĄ?
Suradau visas Lietuvoje egzistuojančias partijas internete ir pradėjau skaityti visų prisistatymus, misijas, peržvelgiau lyderius. Pagal tai, ko sieki eidamas į partiją, renkiesi kam priklausysi ir kokias dogmas palaikysi. Mano tikslas surasti bendraminčių, užsiimti neformalia švietėjiška veikla su suaugusiais, studentais, moksleiviais, ugdyti kūrybiškumą, padėti kiekvienam atrasti save. Randu tokį sakinį Liberalų sąjūdžio partijos tinklalapyje: „Mūsų prioritetas – investicijos į laisvą ir kūrybingą žmogų, sudarant kuo palankiausias sąlygas įgyti išsilavinimą, kad ateityje gebėtume konkuruoti, būti pilietiškai aktyvūs ir dvasiškai turtingi. Mes regime trečiąją respubliką, kurioje piliečiai įtakos jiems atsakingą ir skaidrią valdžią, kur vaikas bus išmokytas, ligonis pagydytas, vagis pagautas.“ Tai atitiko mano lūkesčius.

Antras klausimas: Kaip tapti NARIU?
Taip, tai svarbus klausimas, bet nekainuoja daug laiko ir pastangų. Norint tapti nariu tereikia nusiųsti prašymą, motyvacinį laišką ir savo CV. Sudalyvauti susirinkime, trumpai save pristatyti ir tu jau narys.

Trečias klausimas: Kaip atrodo partija VIDUJE ir ar ji tikrai MAN?
Partija iš vidaus naujo žmogaus akimis atrodo labai draugiška. Vos atėjus visi sveikinasi, lyg tu jau būtum saviškis. Pilna savivaldybės mažoji salė žmonių. Nuo kostiumuotų iki iš darbo atskubėjusių ir nespėjusių persirengti darbo uniformos (tai buvo naujasis narys), bet tai netrukdo partijos nariams prieiti ir pasisveikinti, prisistatyti ir paklausti kaip sekasi. Likau lengvai nustebinta žmonių draugiškumu, atvirumu bendravimui, tarpusavio pasitikėjimu. Taip pat patiko, jog išklausomi visi, kurie nori pasisakyti ar turi klausimų. Po susirinkimo visi nusiteikę toliau bendrauti, gali prie bet kurio nario prieiti ir gauti reikiamą informaciją. Reikia tik išdrįsti!

Džiaugiuosi savo partijos pasirinkimu: Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio partija!

liberalus