Keleriškių bibliotekai – rajono savivaldybės darbuotojų dovana

2016-03-31 / Kėdainių skyrius
Keleriškių bibliotekai – rajono savivaldybės darbuotojų dovana

Kovo 30 dieną Keleriškiuose, Kėdainių miesto seniūnijoje, iškilmingai atidaryta biblioteka, Kėdainių rajono savivaldybės M. Daukšos viešosios bibliotekos filialas. Balandžio 1 d., 16 val., po poros metų pertraukos savo veiklą vėl atnaujins biblioteka Ąžuolaičiuose (Miško g. 20, Dotnuvos sen.).

Bibliotekos atidarymo metu Keleriškių bibliotekoje vos tilpo visi svečiai ir šio kaimo gyventojai, kuriems muzikavo Kėdainių muzikos mokyklos auklėtiniai.

Šventės proga rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius kartu su mero pavaduotoja Olga Urboniene, rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėju Juliumi Lukoševičiumi ir jo pavaduotoju Kęstučiu Stadalnyku, vyr. specialiste (jaunimo reikalų koordinatore) Audrone Stadalnykiene perdavė dovaną – šešias dešimtis Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vadovų, skyrių vedėjų ir specialistų padovanotų knygų vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Dar tiek pat knygų savivaldybės vadovai perduos ir Ąžuolaičių bibliotekai.

„Ne bibliotekos dydis yra svarbiausia. Svarbiausia – tai, kad ji taps traukos centru įvairaus amžiaus kaimo žmonėms. Dėkoju rajono tarybos nariams, palaikiusiems idėją į kaimus sugražinti bibliotekas. Taip pat džiaugiuosi, kad šito siekė ir Keleriškių kaimo bendruomenė“, – sakė S. Grinkevičius.

M. Daukšos viešosios bibliotekos direktorės Birutės Ruzgienės teigimu, bibliotekos skyriaus veiklos atnaujinimas po beveik dvejų metų pertraukos tapo didžiuliu įvykiu šio ir aplinkinių kaimų bendruomenėms.

„Nuo 1968 metų su nedidele pertrauka Keleriškiuose gyvavo biblioteka. Dabar rajono vadovų, tarybos ir vietos bendruomenės valia ji vėl atidaryta. Džiugu, kad čia vėl bus knygos, rinksis skaitytojai, o ši mažytė biblioteka turės didelės bibliotekos galimybes“, – sakė B. Ruzgienė.

Keleriškių bibliotekoje lankytojai gali naudotis internetu, jojejie rasknygų, spaudos, o vaikus jau džiugina žaislotekos. Čia puse etato dirba anglų kalbos mokytoja Vaida Bilienė.

Keleriškių biblioteka dirba antradieniais–penktadieniais nuo 13 iki 17 valandos, šeštadieniais – nuo 11.30 iki 15.30 valandos. Išeiginės dienos – sekmadienis ir pirmadienis.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

liberalus