Dovanotos knygos papildė kaimo bendruomenių bibliotekas (2014-04-21)

2015-03-27 / Akmenės skyrius
Dovanotos knygos papildė kaimo bendruomenių bibliotekas (2014-04-21)

Akmenės liberalai surengė knygų dovanojimo akciją, kurios metu surinktos knygos buvo padovanotos kaimo bendruomenių bibliotekoms.

Atsižvelgiant į Lietuvos kaimo bibliotekų situaciją, žmonės buvo kviečiami dovanoti knygas kaimo bendruomenių bibliotekoms. Mėnesį laiko buvo renkamos knygos iš rajono gyventojų. Knygų dovanojimo akcija didžiausio palaikymo sulaukė iš Kruopių miestelio bendruomenės, kurios nariai per labai trumpą laiką surinko 148 knygas. Itin aktyviai prisidėjo Naujosios Akmenės gyventoja Gina Varpučanskienė, kuri padovanojo 72 knygas.

Iki akcijos pabaigos likus vienai dienai, rezultatai buvo džiuginantys, iš žmonių buvo surinkta daugiau nei 2000 knygų. Visos dovanotos knygos buvo paskirstytos keturioms Akmenės rajono bendruomenėms: Klykolių, Alkiškių, Kruopių ir Kairiškių.
Šios akcijos tikslas buvo padėti kaimo bibliotekoms, pagerbti jose dirbančius žmones, bei padėkoti bendruomenių vadovams už nuoširdų darbą ir kantrybę, už mokėjimą tarnauti žmonėms. Akmenės rajono Liberalų sąjūdis dėkoja visiems, prisijungusiems prie knygų dovanojimo.

Akmenes skyrius knygu dovanojimo akcija Akmenes skyrius knygu dovanojimo akcija2

liberalus