Oranžinė banga vienija liberalus geriems darbams

2020-04-24 / Liberalai.lt
Oranžinė banga vienija liberalus geriems darbams

Jau mėnesį vykdoma liberalų iniciatyva „Oranžinių savanorių banga“ sutelkė mūsų bendruomenę šiuo itin sudėtingu laikotarpiu.

Iki Šv. Velykų savanorių surinkti ir dovanoti kompiuteriai pasiekė daugiavaikes šeimas įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Įrenginiai taip pat buvo dovanoti ir mokytojams. Kartu prisidėjome prie to, kad nuotolinis mokymosi procesas socialiai pažeidžiamiausiems eitųsi sklandžiau!

Oranžiniai savanoriai taip pat jungiasi prie įvairių iniciatyvų savo miestuose. Turime budinčių „Stiprūs kartu“karštosiose linijose, liberalai aktyviai buriasi ir padeda su COVID-19 padariniais kovoti savo savivaldybėse:

  • savanoriavimas Koronos karštojoje linijoje 1808: 260 val.
  • savanoriavimas #StiprūsKartu Savanorių koordinavimo centre: 22,5 val.
  • savanoriavimas #StiprūsKartu vykdant užduotis: maisto, vaistų pristatymas: 5 užduotys

Iniciatyvos koordinatorius Andrius Bagdonas dalinasi mėnesio veiklos įspūdžiais: „Visi turime daug darbo, patiriame stresą, neužtikrintumą dėl ateities. Tačiau, manau, kiekvieno pilietiško žmogaus pareiga – kažkuo prisidėti prie bendrojo gėrio kūrimo šiuo įtemptu laikotarpiu. Kai matai, kaip nuoširdžiai džiaugiasi vaikai, kai tėvai tau dėkoja už pagalbą – supranti, kaip gera savanoriauti. Visos neigiamos emocijos pasimiršta su kiekvieno žmogaus nuoširdžia padėka.”

„Oranžinė savanorių banga“ dar tik įsibėgėja. Jau netrukus savanoriai startuos su dar viena iniciatyva – pagalba kaimynams. Mūsų savanoriai paliks savo kontaktus laiptinėse, kaimynystėse ir siūlys padėti rizikos grupėse esantiems kaimynams apsipirkti ar atlikti jiems kitus būtinus darbus. Susidomėjai? Registruotis kviečiame čia.

Toliau keliame oranžinę bangą per visą Lietuvą, kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti!

liberalus