Šarūnas Čėsna: ,,Reikia noro, užsispyrimo, atkaklumo ir pavyks!“

2019-02-19 / Kaišiadorių skyrius
Šarūnas Čėsna: ,,Reikia noro, užsispyrimo, atkaklumo ir pavyks!“

,,Natūralu, kad kiekvienas tėvas džiaugiasi sūnaus pasiekimais. Šarūnas yra žmogus, kuriam labai svarbus pareigos jausmas, būdingas darbštumas, noras išbandyti save, užsibrėžto tikslo siekis, gebėjimas bendrauti, užjausti, padėti. Jis labai vertina ir myli šeimą.

Jo ketinimas dalyvauti savivaldybės tarybos  veikloje mane nustebino, bet, matydamas jo užsidegimą, norą siekti pokyčių, padėti, palaikau ir pritariu sūnaus apsisprendimui, nors žinau iš savo patirties – tai nelengvas kelias.

Šarūnas turi daug gerų idėjų, vizijų, ką būtų galima nuveikti savivaldybės bendruomenės gyvenimo ir ūkinės veiklos srityse. To galima pasiekti tik dirbant taryboje kartu su palaikymo komanda.

Nėra geresnio įvertinimo tėvui, kai žmonės pasako: ,,Gerą užauginai sūnų“. Didžiuojuosi juo.“

Vytautas Čėsna

,,Nors mūsų amžiaus skirtumas net 18 metų, galiu patikinti, jog Šarūnas yra  tas brolis, į kurį bet kada galiu kreiptis pagalbos, patarimo. Jis  visada padės, užjaus, pralinksmins, paskatins. Nuolat jaučiu jo brolišką palaikymą. Šarūnas tiesiog  spinduliuoja energija, naujomis idėjomis ir tai mane labai įkvepia. Jis darbštus, rūpestingas, atsakingas. Todėl esu įsitikinęs – žmogus, turintis tokių savybių, yra vertas tapti Tarybos nariu ir, tikiu, jo veikla atneštų į Kaišiadoris daugiau laimės.“

Lukas Čėsna

,,Kaip draugas,  man Šarūnas patinka, nes  yra labai nuoširdus ir linksmas, visada tesi duotą žodį. Jis labai uoliai gilinasi į svarstomus klausimus, ypač švietimo, daug klausinėja.“

 Kęstas Maroza

,,Vertinu Šarūną kaip kolegą, draugą, žmogų, kuris visą savo širdį atidavė Kaišiadorims. Jis visada geros nuotaikos ir visuomet ras padrąsinantį žodį bet kokioje situacijoje. Tai žmogus, turintis politinės situacijos pajautimą ir, kas šiais laikais reta, diplomatiškai, nepamindamas žmogiškumo, nepažeisdamas etiketo, galintis išdėstyti savo nuomonę. Patikimas, nuoširdus, sąžiningas.

Visuomet apsuptas žmonių. Matyt, taip yra todėl, kad jo atvirumas, pakantumas, korektiškas elgesys suteikia žmonėms  pasitikėjimą juo.“

Vitalijus Semenkovas

 ,,Ką pasakyčiau apie  Kaišiadoris žmogui, pirmąkart atvykusiam į šį miestą? Kad tai nedidelis, bet labai jaukus, žalias miestas. Strategiškai puiki vieta, susisiekimas tiesiog tobulas, miestas nuolat gražėja, auga, yra kuo pasigirti, ką parodyti, nustebinti. Miesto laukia puiki ateitis, prie kurios kūrimo stengiuosi prisidėti.

Kas pasikeitė mano gyvenime per tuos ketverius metus nuo praėjusių rinkimų? Kalbant apie savivaldą, pamačiau daug daugiau tiek teigiamų, tiek neigiamų dalykų. Pajutau, kad ne viskas taip paprastai pasidaro ir ne visi besišypsantys žmonės šypsosi nuoširdžiai. Nepaisant to, man tai yra labai įdomi patirtis, kuri užgrūdina ir verčia eiti tik pirmyn.

Ką reikėtų padaryti, kad jaunimas norėtų gyventi  (grįžti po studijų) Kaišiadoryse? Išnaudodami Kaišiadorių strateginę vietą ir pritraukdami kuo daugiau verslo į mūsų rajoną, sukūrę  naujų darbo vietų susigrąžintume daug daugiau jaunų kaišiadoriečių namo.

Ko trūksta mūsų miestui, rajonui? Miestui, kaip ir rajonui,  trūksta labai nedaug –  tik pinigų… Svajoju, kad mieste būtų daugiau saugių pėsčiųjų ir dviračių takų. Man labai norėtųsi, kad neliktų rajone žvyrkelių, kad kaimų ir miestelių bendruomenės gautų tai, ko prašo, kad rajonas taptų prestižiniu rajonu Lietuvoje. Bet ne viskas taip greit, reikia noro, užsispyrimo, atkaklumo ir pavyks.“

Šarūnas Čėsna

 

liberalus