Karolis Petkevičius: dideli darbai prasideda nuo mažų

2019-02-19 / Kaišiadorių skyrius
Karolis Petkevičius: dideli darbai prasideda nuo mažų

Esu Karolis Petkevičius. Jūs mane dažnai matote Kaišiadorių miesto gatvėse – aš čia gimiau ir užaugau, aš čia dirbu, aš matau savo ateitį šiame mieste. Esu aktyvus pilietis, aktyvus vietinės bendruomenės narys. Ir tikiu, kad galiu būti dar naudingesnis savo kraštui ir jo žmonėms, todėl tikiu, kad jūs palaikysite mano pasirinkimą – kandidatuoti į Kaišiadorių rajono mero postą.

Apsispręsdamas kandidatuoti į Kaišiadorių mero poziciją, kėliau sau aiškius tikslus: sąžiningai dirbant vesti savo gimtąjį kraštą į gerovę, užtikrinti skaidrumą savivaldos struktūrų veikloje ir taip gražinti kaišiadoriečių pasitikėjimą savivalda. Mes gražiai žengiame į priekį, tačiau turime ir didelių bėdų. Tai viešieji pirkimai, akcentų dėliojimas ne ten, kur labiausiai reikia dėmesio – dirbama ne krašto, o mažų interesų grupių labui.  Galite pasakyti, kad tai nuskambės kaip mano jaunatviškas naivumas, bet aš tikiu, kad galima nepasiduoti korupcijai ir įtakoms, nuveikti darbus, kurie duoda ne vienadienį, o ilgalaikį efektą. Aš tikiu pilietiška visuomene ir  demokratija. Ir tvirtinu, kad politikai gali padaryti tai, ką žada. Nes valdžia – esame visi mes drauge, visa bendruomenė. Tad puikiai suvokiu, kad politiko tikslas yra išlaisvinti kiekvieno žmogaus potencialą, kad kiekvienas galėtų oriai prisidėti prie savo miesto gerovės augimo.

Viso to ką aš išdėsčiau aukščiau būtinybę aš suvokiu ne tik kaip politikas, bet ir kaip aktyvus kaišiadorietis. Jau nuo V. Giržado mokyklos laikų (ją baigiau 2003 metais) gyniau Kaišiadorių garbę sporto varžybose. Vėliau mokiausi Lietuvos kūno kultūros akademijoje ( dabar LSU), kurią baigęs 2007 metais įgijau treniravimo sistemų bakalauro laipsnį. Studijas tęsiau Kauno technologijų universitete, kur 2009 metais gavau viešojo administravimo magistro laipsnį. Po studijų likau Kaišiadoryse. Čia dirbu UAB „Kauno skalbykla“ vadovu, džiaugiuosi šeima bei tėvyste (esu dviejų sūnų tėvas), bei užsiimu visuomenine veikla. Esu Kaišiadorių miesto centro bendruomenės pirmininkas, su šia bendruomene nuveikėme galybę darbų Kaišiadorių labui. Taipogi esu „VŠĮ Voluntarius“, kuri užsiima savanorystės idėjų skatinimu bei rėmimu, Kaišiadorių skyriaus vadovas. Dalyvauju ir politiniame mūsų rajono gyvenime – esu Kaišiadorių rajono savivaldybės narys, pagal politinį savo „tikėjimą“ esu liberalas.

Gal būt šių dienų kontekste tai nėra pati patogiausia politinė jėga – dalis mano partiečių iš didžiosios politikos numojo į vertybes bei elementarų padorumą, tuo sukompromituodami liberalus visoje Lietuvoje. Bet juk liberalizmas  – tai pati idėja, o ne buvę partinės krypties vairininkai. Tad aš tikiu ateitimi. Aš tikiu liberalia idėja. Tikiu kad tik laisvas žmogus gali būti pilnavertis, save išpildantis, ir tikrai tarnaujantis savo kraštui. Todėl džiaugiuosi, kad Kaišiadorių liberalai iškėlė mane, kaip savo kandidatą į Kaišiadorių mero postą. Džiaugiuosi ir suvokiu savo atsakomybę.

Pasaulį ir savo miestą pradėti keisti galima tik nuo savęs. Aš pasiruošęs tai daryti drauge su jumis. Bendruomenėje mes jau esame padarę daug mažų darbų, tad šventai tikiu, kad drauge mes galime nuveikti ir didelį darbą vardan Kaišiadorių krašto gerovės.

liberalus