,,Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs“ (J.V.Gėtė)

2019-02-19 / Kaišiadorių skyrius
,,Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs“ (J.V.Gėtė)

Raimondai, ne paslaptis, kad kandidatuojate į rajono savivaldybės tarybą. Beje, jau nebe pirmą kartą. Pasikalbėkime.

Mielai.

Artėjant rinkimams viešojoje erdvėje pasirodo daug kandidatuojančiųjų, siekiančių pozityviai pristatyti savo partiją, jos veiklą reklaminių straipsnių. Ne paslaptis, kad potencialius rinkėjus tai ima erzinti ir jie dažnai tą pateiktą informaciją atmeta. Kaip Jūs nebanaliai save pristatytumėte keliais  sakiniais? 

Esu žmogus, viso labo – tik žmogus. Tačiau esu kovotojas. Esu draugas – ir mažo, ir seno, turtingo ar vargšo.

Kurios Jūsų charakterio savybės Jums padeda gyvenime, o kurios kai kada pakiša koją?

Esu ryžtingas ir teisingas, nebijau klysti ir moku iš klaidų mokytis. Esu nepataisomas optimistas, todėl net ir ,,pakišta koja“ man yra gera paskata eiti į priekį.

Daugybę metų Jus kaišiadoriečiai pažinojo kaip užeigos ,,Po vežimu“  savininką. Dabar pakeitėte darbo pobūdį –  dirbate Elektrėnų savivaldybės sporto centre plaukimo treneriu. Kas Jums labiausiai patinka Jūsų darbe? O kas labiausiai nepatinka?

Nostalgijos buvusiam savo darbui visai nejaučiu. O dabartinį savo darbą net sunku vadinti darbu. Galima sakyti, kad aš jo nedirbu, aš savo darbu tiesiog gyvenu! Turbūt dar niekada nesijaučiau toks laimingas. Tiesiog mėgaujuosi! Pasikraunu! Mokydamas vaikus plaukti  patiriu tiek daug gerų emocijų, kad kalbėti apie trūkumus nėra ką. Na, nebent  šiek tiek apmaudu, kad savo žinias, plaukimo subtilybes perduodu ne Kaišiadorių krašto vaikams, o, galima sakyti, potencialiems mūsų jaunųjų plaukikų konkurentams…

Kokie Jūsų pomėgiai, laisvalaikis?

Turbūt kaip ir daugelis žmonių  šiais laikais aš aktyviai sportuoju – plaukioju, bėgioju, važinėju dviračiu. O laisvalaikis… Daugiausia laisvo laiko stengiuosi leisti su savo šeima – brangiausiais  man žmonėmis: žmona Jolanta, dukra Mėja, sūnumis Ginu ir mažuoju Grantu.

Kokia asmenybė Jums didžiausias autoritetas? Kodėl?

Nuolat stengiuosi save stebėti ir labai džiugu, kai pamatau save ,,augantį“, o ,,augina“ mane sutikti žmonės. Kai kuriuos dėl tam tikrų dalykų norisi pamiršti, o iš kai kurių daug ko pasimokau. Autoritetas – skambus žodis… Tačiau tikrai turiu į ką lygiuotis, iš ko mokytis. Žinokit, daug ko galima pasimokyti netgi ir iš vaikų – kas, jeigu ne jie gali išmokyti džiaugtis mažais dalykais. Jie mane moko nuoširdumo ir tikrumo… O toks didis žmogus kaip Jo Ekscelencija  Valdas Adamkus mane žavi savo paprastumu, inteligencija, aukšta vidine kultūra ir nesuvaidinta meile tėvynei.

Kokie Jūsų džiaugsmai šiandien?

Šiandien aš turtingas kaip niekad. Trys sveiki vaikai, mėgstamas darbas, aktyvus laisvalaikis, daugybė draugų ir dar begalė užgimstančių  naujų idėjų ir planų – ko dar galėčiau norėti? Na, gal tik patekti į rajono savivaldybės tarybąJ

Jeigu galėtumėte išpildyti vieną vienintelį kaišiadoriečiams labai svarbų norą, koks jis būtų?

Kaišiadorys būtų saugus miestas, kuriame gera gyventi.

Kaip manote, kodėl esate vertas būti rajono savivaldybės tarybos nariu? Kuo esate pranašesnis už kitus? 

,,Kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs,“- yra sakęs J.V.Gėtė. Aš esu įsitikinęs, kad mūsų mieste dar ne viskas padaryta žmonių labui. Manau, kad galiu prisidėti prie miesto augimo, verslo plėtros, aktyvaus jaunimo laisvalaikio organizavimo.

Kokius konkrečius darbus asmeniškai žadate padaryti, jei būsite išrinktas į rajono savivaldybės tarybą?

Kaišiadorys – didelių perspektyvų miestas. Labiausiai noriu padėti jaunimui. Šviesti juos apie verslo kūrimo mūsų mieste galimybes, apie galimą finansinę paramą verslui. Juk tik visi kartu galime sukurti miestą, kuriame saugu ir gera gyventi. Belieka visus kaišiadoriečius ir rajono gyventojus pakviesti aktyviai dalyvauti rinkimuose!

liberalus