Raimondas Imbrasas

Gimiau 1962 metų spalio 31 d. kalvotame ir vaizdingame Anykščių rajone, šalia Šventosios upės įsikūrusiame Kavarsko miestelyje. Augau gausioje ir draugiškoje šeimoje. Kai augi didelėje šeimoje anksti tampi savarankiškas. Be to buvau atkaklus, todėl anksti išmokau užsibrėžti ir siekti tikslo.

Nuo mažumės buvau aktyvus, nenustygstantis vietoje. Besimokydamas vidurinėje mokykloje dalyvavau saviveikloje, daug sportavau. Savo ateitį susiejau su sportu. 1980 m. įstojau į Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą (dabar – Lietuvos kūno kultūros akademija). Po keturių metų tapau diplomuotu graikų-romėnų imtynių treneriu dėstytoju. Darbinę karjerą pradėjau Panevėžyje, kur vienerius metus mokiau jaunimą sportinio meistriškumo.

1985 m. vedžiau ir persikėliau gyventi į Vilnių.

1996 m. kartu su bičiuliais įsteigiau pirmąją savo įmonę. Tuomet teko ne tik pakeisti profesiją, bet ir įgyti daug naujų, verslui reikalingų žinių. Tai buvo didžiulis iššūkis ir sėkmingas posūkis mano gyvenime.

Nuo pat įkūrimo – 2006 – ųjų metų – esu Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys. 2007-2011 m. Fabijoniškių skyriaus pirmininkas. 2009 m. gegužės mėn. buvau paskirtas Liberalų sąjūdžio atsakinguoju sekretoriumi. Nuo 2011 m. esu Liberalų sąjūdžio centrinio rinkimų štabo vadovas.

Laisvalaikiu mielai perskaitau gerą istorinį romaną, klausausi muzikos, mėgstu padirbėti sodyboje. Aistra sportui neišblėso – nuolat stebiu įvairias sporto varžybas

Su žmona Irute jau užauginome sūnų. Jis šiuo metu studijuoja Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Liberalų sąjūdžio būstinė:
Vašingtono aikštė1, 01108 Vilnius
Tel.nr. 8~ 655 07732
El.p. raimondas@liberalai.lt