Geriausio mero titulas – uostamiesčio vadovui

2015-01-30 / Liberalai.lt
Geriausio mero titulas – uostamiesčio vadovui

Lietuvos merų reitingą kasmet sudarantis savaitraštis „Veidas“ šiemet  geriausiu šalies meru pripažino Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską.

„Tai išskirtinis bei garbingas įvertinimas. Tačiau galiu drąsiai teigti, kad jis skirtas ne asmeniškai man, o visai Klaipėdai bei visiems vardan savo miesto ateities nuoširdžiai ir pasiaukojančiai dirbantiems klaipėdiečiams“, – sakė V. Grubliauskas.

Meras pažymėjo, kad šio apdovanojimo Klaipėda buvo verta, juolab kad uostamiesčio savivaldybė Lietuvos laisvosios rinkos instituto rengiamame Lietuvos savivaldybių indekse pirmauja jau nuo 2011-ųjų.

Savaitraštis „Veidas“ Lietuvos savivaldybių vadovus į geriausiųjų eilę, remdamasis įtakingiausių užsienio leidinių, „Newsweek“, „Forbes“, patirtimi, surikiavo jau septintą kartą.

Geriausi merai renkami remiantis apklausos, kurioje dalyvauja su savivaldybėmis dirbantys  valstybinių institucijų, ministerijų, verslo ir kitų organizacijų atstovai, bei geriausiai merus pažįstantys jų kolegos – kitų savivaldybių vadovai, taip pat „Veido“ ir Laisvosios rinkos instituto sudarytais šalies savivaldybių reitingų rezultatais.

„Veido“ metų mero rinkimuose 2-oji vieta šiemet atiteko Druskininkų vadovui Ričardui Malinauskui, 3-oji – Vilniaus merui Artūrui Zuokui.

liberalus