Žolinės tradicija Lazdijuose – Bajoriškių kaimo vakaronė (2014-08-22)

2015-03-28 / Lazdijų skyrius
Žolinės tradicija Lazdijuose – Bajoriškių kaimo vakaronė (2014-08-22)

Vakaronės metu netrūko draugiškų pašnekesių, puikios nuotaikos, plačių ir nuoširdumu spinduliuojančių šypsenų, šokių bei dainų. Taip pat šventės metu buvo apžvelgti praėję metai, kas gero buvo nuveikta vardan Bajoriškės kaimo gyventojų gerovės bei aptarti būsimi darbai, tai – kryžiaus atrestauravimas ir gatvių asfaltavimas.

Susirinkusius kaimynus sveikino bei geros nuotaikos linkėjo Bajoriškių kaimo gyventojas, Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras bei Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojas Valdas Mikelionis ir šios šventės iniciatorė bei organizatorė, Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotoja Lina Jurkonytė.

Prie šventės organizavimo darbų taip pat prisidėjo Bajoriškių kaimo seniūnaitis Antanas Talandis, seniūnas Sigitas Arbačiauskas, verslininkas Egidijus Jurkevičius bei gražus ir didelis jaunimo būrys: Ineta Rusevičiūtė, Edvinas Račinskas, Karolis Talandis bei Miglė Grėbliūnaitė. Šventės dalyviams neišdildomą įspūdį paliko fejerverkai, už kuriuos šventės organizatoriai dėkoja Kęsto Gylio šeimai, o už Bajoriškės pušynėlio papuošimą – nuotaikingus bei spalvingus balionus – nuoširdus ačiū tariamas Violetai Rusevičienei.

Vakaronės organizatoriams Valdas Mikelionis įteikė simbolines padėkos dovanėles, taip pat buvo pasveikinta gausiausiai šventėje dalyvaujanti bajoriškiečių Bartnykų bei jau kelerius metus į Vilnių išsikrausčiusi, tačiau visuomet į Bajoriškę sugrįžtanti Ginto Mokevičiaus šeima.

Šventės organizatorė Lina Jurkonytė džiaugėsi susirinkusių kaimynų gausa bei jų noru išsaugoti ir puoselėti kaimo gyventojų susitikimų tradiciją. Ji pažadėjo, kad kitąmet taip pat atsakingai imsis organizatorės pareigų, subursiančių kaimynus į didelį bei gražų būrį.5

liberalus