Verslo sėkmė priklauso ne tik nuo teisingo pasirinkimo

2018-03-28 / Joniškio skyrius
Verslo sėkmė priklauso ne tik nuo teisingo pasirinkimo

Šiaurės Lietuvos kolegija kartu su partneriais iš Latvijos – Rėzeknės technologijų akademija įgyvendina projektą  ,,SALESLABS FOR EMPLOYABILITY COMPETENCIES DEVELOPMENT“. Projekte numatytas problemų sprendimu grįsto mokymo metodo taikymas studijose, pardavimų laboratorijos kūrimas, kitos veiklos.  Viena iš projekto veiklų – tarptautinių kūrybinių dirbtuvių („workšopų“), kuriose dalyvautų dėstytojai, verslininkai iš Lietuvos ir Latvijos, organizavimas. Kūrybinėse dirbtuvėse  plėtojamas mokslo ir verslo bendradarbiavimas.

Šiaurės Lietuvos kolegijos organizuotame susitikime-diskusijoje su verslininkais dalyvavo Joniškio rajono verslininkai– UAB ,,Joniškio baldai” vadovas Kęstutis Tautvaišas ir UAB ,,ELTIDA“ direktorius Laurynas Stalnionis. Susitikimo metu su dėstytojais ir studentais jie pristatė ne tik savo verslus, bet didelį dėmesį skyrė problemoms, su kuriomis tenka susidurti versle. Verslininkas T. Tautvaišas kalbėjo, kad viena iš problemų – kvalifikuotų darbuotojų trūkumas, nes mokymo įstaigos vis mažiau ruošia jo verslui reikalingų kvalifikuotų darbuotojų, meistrų. Išklausę problemas, su kuriomis susiduria verslininkai, Šiaurės Lietuvos kolegijos dėstytojai ir studentai bandys ieškoti jų sprendimo būdų ir toliau bendradarbiauti su minėtais Joniškio rajono verslininkais. Joniškiečių taip pat klausėsi dėstytojai ir verslininkai iš Latvijos.

Balandžio 12-13 dienomis vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvaus joniškietis L. Stalnionis, kuris su dėstytojais ir studentais bandys spręsti jo versle iškylančias problemas.

liberalus