Politinis sezonas Klaipėdoje pradėtas futbolo turnyru

2018-08-29 / Klaipėdos skyrius
Politinis sezonas Klaipėdoje pradėtas futbolo turnyru

Antradienio pavakarę Klaipėdos II Melnaragės paplūdimyje vyko pirmasis politinių partijų Klaipėdos skyrių futbolo turnyras. Būtent taip Seimo narys liberalas Simonas Gentvilas kartu su buvusiu ilgamečiu Lietuvos rinktinės žaidėju Rimantu Žvingilu pakvietė partijas pradėti politinį sezoną.

„Pakvietėme Klaipėdos politines partijas politinio sezono pradžią pradėti pasitikėjimą ir abipusę pagarbą ugdančiu futbolo turnyru. Skatiname stiprinti draugiškus santykius tarp Klaipėdoje veikiančių partijų skyrių. Dabar akivaizdu, kad futbolas, nepaisant kartais kylančių tarpusavio politinių peripetijų ir rietenų, padeda puoselėti draugiškus santykius. Tai tinkamas užsiėmimas norint smagiai drauge praleisti laiką“, – teigė S. Gentvilas.

Kiek netradicinėje aikštėje – ant smėlio – savo jėgas žaidžiant 5 prieš 5 išbandė socialdemokratų, konservatorių, liberalų ir visuomeninio judėjimo „Permainų Klaipėda“ komandos.

Konservatorių komandai prognozuotą pergalę po dramatiškos baudinių serijos nugvelbė visuomeninis judėjimas „Permainų Klaipėda“. Trečia vieta atiteko liberalų, o ketvirtoji –socialdemokratų komandoms.

Partijų futbolo komandos pademonstravo puikius šios sporto šakos įgūdžius, todėl FIFA tarptautinę kategoriją turinčiam turnyro teisėjui Vladimir Gerasimov neprireikė išsitraukti nei raudonų, nei geltonų kortelių. Futbolo turnyras praėjo ir be traumų.

Kartu su Seimo nariu S. Gentvilu turnyrą organizavęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas Rimantas Žvingilas neslėpė džiaugsmo nusisekusiu turnyru ir net pats trumpam buvo išbėgęs į aikštelę.

„Džiaugiuosi, kad turnyro iniciatorius S. Gentvilas išreiškė pasitikėjimą manimi ir pakvietė tapti vienu iš turnyro organizatorių. Džiugina, kad iniciatyva buvo susijusi būtent su šia sporto šaka, nes futbolas – sporto karalius, kuris, kaip ir buvo minėta, vienija visus. Yra linksmas pasakymas: „Dėl ko mes mylime futbolą? Dėl to, kas vyksta po futbolo.“ O po futbolo lieka geros emocijos ir kito susitikimo laukimas”, – teigė kartu turnyrą organizavęs ir ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas R. Žvingilas.

Tai pirmasis toks politinių partijų futbolo turnyras, tačiau jo organizatoriai nuoširdžiai tiki, kad taip pradėtas politinio sezono startas gali būti itin gera pradžia naujiems darbams ir mintims. Tikimasi, kad turnyras taps tradicinis.

liberalus