Liberalai regionuose telkiasi po Liberalų sąjūdžio vėliava (2014-02-26)

2015-03-28 / Lazdijų skyrius
Liberalai regionuose telkiasi po Liberalų sąjūdžio vėliava (2014-02-26)

1

„Tai ne pirmas ir ne paskutinis toks faktas. Alytuje apie 50 LiCS narių neseniai perėjo irgi su Alytaus tarybos nariais bei vicemere. Alytaus savivaldybėje dabar turime 5 žmonių frakciją, nes du mūsų buvo senieji nariai ir dar trys dabar prisijungę. Liberalų vienijimosi procesas vyksta. Manau, kad po LiCS apsisprendimo remti Artūrą Zuoką prezidento rinkimuose dar labiau paspartėjo atskirų liberalcentristų skyrių noras įsilieti ir toks liberalių jėgų telkimasis rajonuose savivaldybėse užtikrina stiprią alternatyvą žmonėms savivaldybių rinkimuose”, – sakė Liberalų sąjūdžio vadovas parlamentaras Eligijus Masiulis.

Susivieniję Alytaus liberalai pirmadienį sušaukė visuotinį skyriaus susirinkimą, kuriame išsirinko skyriaus vadovybę. Nuo šiol skyrius vienys 100 Alytaus liberalų. Skyriaus pirmininkų išrinktas Manvydas Supranavičius.

Prieš kelias savaites į Liberalų sąjūdį perėjo 40 Plungės liberalcentristų, tarp jų – ir visi šeši į Plungės savivaldybės tarybą išrinkti LiCS nariai.

Eligijaus Masiulio teigimu, artimiausiu metu į Liberalų sąjūdžio gretas gali įsilieti ir daugiau byrančios liberalcentristų partijos skyrių.

liberalus