Lazdijų hipodrome – šventė, skirta Žalgirio mūšio minėjimui (2014-07-29)

2015-03-28 / Lazdijų skyrius
Lazdijų hipodrome – šventė, skirta Žalgirio mūšio minėjimui (2014-07-29)

Varžybose dalyvavo Lazdijų sporto centro auklėtiniai bei atstovai iš kitų Lietuvos rajonų, taip pat – kaimyninės Lenkijos. Iš viso vyko trys konkūrai. Pirmame konkūre, kuriame dalyvavo debiutantai raitelininkai, pirmąją vietą laimėjo Lazdijų sporto centro auklėtinis Povilas Mikelskas su žirgu Ledukas, antrąjį konkūrą laimėjo ir Lazdijų hipodromo taurę iškovojo taip pat Lazdijų sporto auklėtinė Džordana Urmanavičiūtė su žirgu Akmena. Pagrindinėje konkūrų rungtyje, skirtoje Žalgirio mūšio taurei laimėti , triumfavo Vaidas Lenkaitis iš Marijampolės.

Tardamas sveikinimo žodį šventės organizacinės pasiruošimo grupės pirmininkas, Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras bei Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Lazdijų skyriaus pirmininko pavaduotojas Valdas Mikelionis džiaugėsi įvykusia švente ir teigė, jog ją pavyko suorganizuoti per labai trumpą laiką bei panaudojant minimalias išlaidas. „Mes sieksime, kad ši šventė taptų tradicinė, nes Lietuvoje nėra tokio didelio Žalgirio mūšio paminėjimui skirto renginio, taip pat stengsimės, kad ji taptų ir respublikinio dydžio švente. Kitąmet planuojame kviesti šalių, tokių kaip: Ukraina, Baltarusija, Lenkija bei Lietuva, kurios dalyvavo istoriniame Žalgirio mūšyje, atstovus, taip pat planuojame pakviesti ir buvusius mūšio priešininkus – vokiečius”, – teigė Valdas Mikelionis.

Varžybų metu dalyvius ir žiūrovus linksmino seirijiečio Sauliaus Mickevičiaus vadovaujama jaunimo roko grupė „Pertrauka”, netrūko sportinių rungčių suaugusiems bei mažiesiems šventėms dalyviams.

liberalus