Elektrėnų liberalai pasitiki dabartiniu meru – K. Vaitukaitis vėl kandidatuos į merus

2018-10-15 / Elektrėnų skyrius
Elektrėnų liberalai pasitiki dabartiniu meru – K. Vaitukaitis vėl kandidatuos į merus

Šeštadienį vykusiame Liberalų  sąjūdžio Elektrėnų skyriaus visuotiniame narių susirinkime buvo patvirtintas rinkimų sąrašo lyderis ir kandidatas į merus, taip pat įvyko kandidatų į savivaldybės tarybos narius reitingavimas. Kandidatu į merus tapo Elektrėnų skyriaus pirmininkas ir dabartinis meras Kęstutis Vaitukaitis.

„Elektrėnų skyrius vienija daug skirtingų žmonių. Laikui bėgant tapome stipria komanda, esame visi kartu ir būsime toliau, ir toliau dirbsime Elektrėnų rajono savivaldybės gyventojų naudai“, – neabejoja išrinktas kandidatas į Elektrėnų merus.

Šįkart dėl galimybės tapti liberalų kandidatu į merus varžėsi dar trys liberalai: Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė Silva Lengvinienė, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pruskas ir Elektrėnų savivaldybės Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Gediminas Ratkevičius. Visuotiniame skyriaus susirinkime dalyvavo 104 nariai su balso teise – K. Vaitukaitį palaikė 91 liberalas.

Susirinkime taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius sakė partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas ir liberalų iškeltas kandidatas į prezidentus europarlamentaras Petras Auštrevičius.

Visuotiniame susirinkime buvo išrinkta ir nauja skyriaus vadovybė: skyriaus pirmininkas, pavaduotojas ir skyriaus tarybos nariai.

liberalus