V. Alekna dalyvaus Seimo rinkimuose su Liberalų sąjūdžiu

2016-05-11 / Liberalai.lt
V. Alekna dalyvaus Seimo rinkimuose su Liberalų sąjūdžiu

Olimpinis čempionas, buvęs Vidaus reikalų ministerijos patarėjas kūno kultūros ir sporto klausimais Virgilijus Alekna apsisprendė kartu su Liberalų sąjūdžiu kandidatuoti į Seimą šių metų rudenį vyksiančiuose parlamento rinkimuose.

„Mano visas gyvenimas yra susijęs su sportu ir Lietuvos vardo garsinimu. Baigęs profesionalią sportininko karjerą noriu pasiekti, kad Lietuvos sportui valstybė skirtų didesnį prioritetą, o šiai sričiai numatyti pinigai būtų naudojami skaidriai ir efektyviai. Esu įsitikinęs, kad savo planus geriausiai galėčiau realizuoti kartu su liberalais“, – sakė V.Alekna.

Olimpinis čempionas mano, kad prastėjantys Lietuvos sportininkų pasiekimai kai kuriose sporto šakose susijęs ne tik su nepakankamu sporto finansavimu ar neefektyviu pinigų naudojimu, bet ir tuo, kad valstybė kuo toliau, tuo mažiau dėmesio skiria jaunimo kūno kultūrai, o reali valstybinė sporto politika neegzistuoja, ši tema yra nustumta į antrą planą. Norint tokią situaciją keisti, būtinas didesnis valstybės dėmesys sportui, sprendimai dėl šalies sporto raidos turi būti priimami aukštesniame lygyje.

„Labai džiaugiuosi, kad šalies sporto autoritetas V.Alekna savo tikslus pasiekti pasirinko Liberalų sąjūdžio komandą. Liberalai savo gretose turės geriausią sporto srities profesionalą. Kartu mes pasieksime, kad Lietuva išugdytų daugiau sportininkų, kuriais galėtume didžiuotis, ir jie garsintų mūsų valstybę“, – teigė Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

Kokią vietą V.Alekna užims Liberalų sąjūdžio rinkimų sąraše, paaiškės gegužės pabaigoje, kai įvyks partijos kandidatų reitingavimas. Seimo nario mandato jis sieks Vilniaus Naujamiesčio apygardoje.

liberalus