Utenos liberalai į Seimo rinkimus žengia su jauniausiu rinkimų apygardoje kandidatu

2020-06-19 / Utenos skyrius
Utenos liberalai į Seimo rinkimus žengia su jauniausiu rinkimų apygardoje kandidatu

Pasibaigus karantinui, šiltą ketvirtadienio vakarą Utenos liberalai svečiuose sulaukė partijos pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir jos pavaduotojų Andriaus Bagdono, Orintos Omelytės bei naujojo partijos nario – profesoriaus Raimundo Lopatos.

Svečiai su skyriaus nariais pasidalino įvairiomis aktualijomis ir svarbia informacija. Susirinkę liberalai ne tik diskutavo apie politinę Lietuvos ir Utenos rajono situaciją, bet ir vienbalsiai patvirtino kandidatą Seimo rinkimams.

Utenos liberalų kandidatu 2020 metų rinkimuose į Seimą bus jaunasis politikas, socialinės srities specialistas aktyviai besidarbuojantis savivaldos srityje – Gytis Stankevičius. Jauniausio kandidato Utenos rinkimų apygardoje nebaugina didesnę patirtį ir garsias pavardes turinčių kolegų iš kitų partijų konkurencija. Tai jaunuolį tik dar labiau motyvuoja puikiai pasirodyti artėjančiuose rinkimuose.

Kandidatas į rinkimus žiūri optimistiškai ir yra pasirengęs aktyviai dirbti tiek ateinančius kelis mėnesius, tiek išrinktas į Seimą. Jį visokeriopai palaikyti pažadėjo ne tik visas skyrius, bet ir viena didžiausių  Utenos rajono savivaldybės tarybos frakcijų, kurios veikloje Gytis taip pat dalyvauja.

liberalus