Marijampolės skyriui vadovaus transporto įmonės direktorius Saulius Skinkys

2019-12-11 / Marijampolės skyrius
Marijampolės skyriui vadovaus transporto įmonės direktorius Saulius Skinkys

Antradienio vakarą Marijampolės liberalai rinkosi į skyriaus narių susirinkimą, kurio metu buvo renkamas naujas skyriaus pirmininkas bei visi skyriaus valdymo organai.

Susirinkusius skyriaus narius pasveikino susirinkime dalyvavęs Liberalų sąjūdžio pirmininkės pavaduotojas Andrius Bagdonas.

„Visų pirma, noriu perduoti pačius nuoširdžiausius linkėjimus nuo Partijos pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen. Ji šiuo metu gina visos liberalios bendruomenės interesus Lietuvos Respublikos Seime“, – akcentavo Andrius Bagdonas, atsakingas už partijos skyrių veiklą.

Marijampolės skyriaus pirmininko rinkimuose buvo iškelti du kandidatai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad skyriaus pirmininku buvo išrinktas Saulius Skinkys.

„Labai nuoširdžiai sveikinu naujai išrinktą skyriaus pirmininką Saulių Skinkį. Linkiu vienyti liberalių pažiūrų žmones ir ginti liberalias vertybes Marijampolėje. Būti tokiu skyriaus vedliu, kuris ne tik telktų liberalų bendruomenę, bet ir savo kasdieniu bei sąžiningu darbu būtų geru, kitus įkvepiančiu pavyzdžiu“, – sveikindamas naujai išrinktą skyriaus pirmininką kalbėjo A. Bagdonas.

Naujai išrinktas skyriaus pirmininkas S. Skinkys savo pavaduotojomis pasirinko Kristiną Dobrovolskienę ir Luaną Masienę.

Susipažinkite su naujuoju Marijampolės skyriaus pirmininku:

Baigęs politologijos bakalauro ir tarptautinio valdymo magistro studijas jau ketverius metus S. Skinkys vadovauja transporto įmonei, tad esant kritinėms situacijoms geba priimti greitus ir tikslingus sprendimus. Greitai identifikuoja ir efektyviai sprendžia konfliktines situacijas darbe, tad puikiai kontroliuoja darbinę atmosferą tarp kolegų.

S. Skinkys save laiko griežtu ir reikliu žmogumi ir sau, ir kitiems. Apibūdina save kaip sąžiningą, savikritišką, komunikabilų, pareigingą ir kūrybišką žmogų, gerbia ir puoselėja šeimos vertybes – vedęs, augina dvi dukras.

Laisvalaikiu mėgsta keliauti su šeima, skaityti, taip pat augina avis, kurioms skiria dalį savo laisvalaikio.

liberalus