Edita Rudelienė išrinkta Trakų skyriaus pirmininke

2020-01-21 / Trakų skyrius
Edita Rudelienė išrinkta Trakų skyriaus pirmininke

2020 metų sausio 17 dieną įvyko visuotinis Trakų rajono Liberalų sąjūdžio susirinkimas, kuriame aktyviai dalyvavo skyriaus nariai, svečiai, buvo aptartos aktualijos, ateities planai, buvo tvitinami nauji skyriaus įstatai, vyko rinkimai. Susirinkimo metu, dalyvaujant daugiau nei 110 Trakų liberalų, buvau išrinkta naująja Trakų skyriaus pirmininke. Darbą pradėjo ir penki mano pavaduotojai – Nijolė Lisevičienė, Darius Kvedaravičius, Jelena Jočionienė, Andrius Šatevičius ir Laura Žilionytė.

Itin džiugu, kad Trakų liberalais domisi Seimo, kitų Lietuvos Liberalų skyrių nariai. Susirinkime dalyvavo LR Seimo nariai – kraštietis Jonas Liesys, klaipėdiškis Simonas Gentvilas, negailėjęs gražių žodžių Trakų liberalams ir vis gražėjančiam rajonui, Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotojai – Andrius Bagdonas, Orinta Omelytė, perdavę nuoširdžiausius pirmininkės sveikinimus. Visuotiniame susirinkime taip pat dalyvavo ir Trakų skyriaus liberalų sėkme bei rezultatais džiaugėsi ir Liberalų sąjūdžio Vilniaus skyriaus pirmininkas Raimondas Imbrasas, bei kaunietis Aistis Vaitiekaitis.

Buvusi, ilgametė pirmininkė Nijolė Lisevičienė išsamios ataskaitos metu pabrėžė, kad nepaisant prognozuoto mažėjimo, 2019-ieji buvo išties labai sėkmingi – vykusių rinkimų metu Liberalai pelnė net aštuonis mandatus Trakų rajono savivaldybės taryboje ir laimėjo mero rinkimus. Pirmininkė džiaugėsi kolegų – aktyvumu ir sėkme, pasidalino įvykusiais, Trakų skyriaus narių inicijuotais, remiamais projektais, padėkojo aktyviai prie renginių, akcijų prisidedantiems, į kvietimus atsiliepiantiems kolegoms. N. Lisevičienė dalinosi ir mintimis apie didesnį dėmesį vienas kitam, kurio kartais pristingame. Pirmininkė padrąsino, kad norint sukurti dar geresnį klimatą skyriaus viduje, svarbu atkreipti ir parodyti dėmesį, daugiau bendrauti, bendradarbiauti.

Dėkodama kolegoms už man išreikštą pasitikėjimą, puikiai suprantu, kad atsakomybės ir rūpesčių bus dar daugiau, todėl nebijau prašyti pagalbos, prisidėjimo, susitelkimo. Juk vadovas – lyderis – ir variklis, ir idėjų generatorius. Artimiausiu metu planuoju padaryti susirinkimus poskyriuose, reaguoti į rūpimus klausimus.

Pabaigai, – nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mūsų gretos nuolat auga – visuotinio susirinkimo metu prie Trakų liberalų prisijungė nauji aktyvūs, entuziastingi nariai, aiškiai deklaravę norą dirbti ir kartu siekti bendrų tikslų. Tai reiškia, kad einame teisingu keliu!

Kviečiu ir kitus, aktyvius, liberalių pažiūrų kraštiečius, tapti mūsų komandos nariais, jungtis prie organizuojamų akcijų, renginių. Būk pokyčių komandos dalimi!

LR Liberalų Sąjūdžio Trakų skyriaus pirmininkė Edita Rudelienė

liberalus